Jump to content

Sinds afgelopen vrijdag heb ik weer een versnellingsindicator op mijn ST1300.

Had die ook op mijn vorige en dan mis je het toch wel snel.

Weer netjes ingebouwd door dezelfde als 7 jaar geleden, toen op 1 been (met een kruk) en nu op anderhalve been.

J. bedankt!!!

Featured Replies

Tja, ik heb ongewild een abonnement op knie operaties:Banghead:

Maar geeft dan wel effe tijd om iets aan de uit de hand gelopen hobby te doen :Biggrin

IMG_2354.thumb.JPG.5f9d8cb21d4e5f59457cf34aef70c512.JPG

Dit is toch niet het "ziekenhoekje" ?

Maar heeft allemaal wel geholpen hoor:p

Knie is nog dik, maar ga morgen eens op de zaak kijken.

Heb geen pijn meer Yahoo:en dat is al heel wat. Beetje meer bewegen en de knie wordt vanzelf weer dun . . . . . toch?:rolleyes:

  • 1 month later...

Ome Noot ik heb toch de stoute schoenen aangetrokken en heb de versnellingsindicator besteld.

Nu maar duimen en hopen dat dit gaat lukken.

Wordt vervolgd

Hey Toverpapa, no hard feelings he. GoodGoodGoodGood

 

Als ik nog eens in mijn rijke dagen kom laat ik me ook zo'n ding inbouwen, maar wel door John of en andere door John opgeleide specialist.

Ik ga echt niet zelf zitten klooien aan die printplaat... Hoe mooi en duidelijk mijn how to ook was.

We hebben hier een aantal specialisten op het forum..

Tip... maar daar dankbaar gebruik, maar geen misbruik van

tiger , we worden al een dagje ouder en de kwaaltjes beginnen op te spelen . weet er zelf ook alles van . veel sterkte en dad je snel terug op je beemer mag rijden

 

marccc

Ome Noot natuurlijk no hard feelings ben blij dat hier mensen zijn die meedenken en bereid zijn om te helpen. Bij de Goldwin club ging het er regelmatig anders aan toe. Nu zit ik met een groep mensen die tenminste normaal doen, behulpzaam zijn en begrip hebben voor elkaar en je ook wat gunnen.

Als ik de versnellingsindicator binnen heb moet ik even kijken hoe het zit en zodra ik twijfel slaak ik wel een hulpkreet. Maar heb er alle vertrouwen in dat ik het voor elkaar ga krijgen zeker als ik op hulp kan rekenen.

Maar volgens de gegevens is het een stekker losmaken daar de stekker van de indicator tussen zetten en dan nog één draad koppelen aan de juiste draad. Dus ben benieuw als ik deze binnen krijg. Wordt vervolgd

+1

Hier bij mij in de garage, heeft John 3 TGi 's ingebouwd, het was een hele klus die ik hem niet na doen.

Ik ben dan ook geen techneut.

 

Succes er mee.

 

Gr Henk

Heb je helemaal goed Dakkie :)

Was alweer na 1½ week aan het werk, ging vlotjes deze keer.

 

Als ik alles zo effe vlug lees, gaat Toveropa een Gipro indicator plaatsen.

Deze kun je dus absoluut niet volgens mijn handleiding inbouwen, daarvoor zul je toch echt een Datatool gear indicator nodig hebben.

De Gipro zit nl volgegoten met hars en hier kun je dan dus ook geen kleiner display aan verbinden.

Gipro kun je uiteindelijk wel inbouwen, maar het "Pan European" in het rechter paneeltje zal dan moeten wijken.

 

Als het nog nieuw in de doos zit kun je het nog eenvoudig terugsturen o_O

 

Succes !

  • 1 month later...
De tgi staat al geruime tijd op mijn verlanglijstje. Begin van de zomer al een poging gewaagd om hulp te vinden voor de inbouw. Is er een deskundige die mij de tgi kan inbouwen, al is het volgend seizoen?
  • 3 weeks later...

Dan sluit ik ook alsnog graag aan :Biggrin Zou het ook nog graag willen, alleen jammer dat het bij een 1100 zoveel ingewikkelder is:(

Misschien weet @Tiger nog een vrijwilliger die tijd en zin heeft om daar aan te beginnen.....

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Important Information

koekje ? wel twee handen aan het stuur We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.