Jump to content

Trajectcontrole A13 en A10 weer aan

  • Moderators

Trajectcontrole actief

De trajectcontrolesystemen op de A 10 bij Amsterdam en de A 13 bij Overschie worden morgen weer aangezet.

Weggebruikers moeten er dus weer extra op hun snelheid letten als ze een boete willen voorkomen.

De nieuwe systemen controleren de snelheid 24 uur per dag en zijn ook in staat om mee te veranderen met verschillende snelheidslimieten.

Op de A 10 en A 13 bij Overschie geldt een maximumsnelheid van 80 kilometer per uur.

Het Openbaar Ministerie heeft de oude systemen vervangen. Ze hadden te vaak kuren en last van slijtage. De snelheid werd met die systemen nog gemeten met lussen in het asfalt. Vooral in de winter vroren ze nog wel eens kapot. Vorig jaar zomer zijn ze uitgezet.

Alles vervangen

 

Het Openbaar Ministerie is bezig om alle trajectcontroles te vervangen. Twee maanden geleden werd het systeem op de A 20 bij Rotterdam weer in gebruik genomen.

Op de lijst van trajecten waar de systemen nog moeten worden vervangen staan onder meer de A 12 bij Den Haag en Utrecht, de Westerscheldetunnel en de A 58 bij Bergen op Zoom. Het Openbaar Ministerie verwacht dat die systemen uiterlijk begin volgend jaar zijn vernieuwd.

Featured Replies

Die op de A12 onder Utecht staan nog steeds ( voor een deel) uit.

A-12??? Westerscheldetunnel??

 

 

http://www.rijkswaterstaat.nl/images/Galecopperbrug430_tcm174-350535.jpg

 

Kom niet verder dan de Galecopperbrug als ik waterpassage koppel aan A-12 en trajectcontroles die uit staan.

 

Overigens ga ik van de zomer in de zwarte flat praten over led-flitsers op motoren!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Important Information

koekje ? wel twee handen aan het stuur We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.