Jump to content

Hallo allen,

 

Sinds vorig jaar in het bezit van een ST1100. Na 20 jaar weer opgestapt dus waarom niet meteen op zo'n loeder van 275 kg. Intussen moest ik m al een keer gecontroleerd neerleggen omdat ik een kort bochtje verkeerd instuurde. Het woord "deadlift"kreeg weer een heel nieuwe dimensie...

Ik heb voor de aankoop het forum uitgebreid bestudeerd: Superbetrouwbare machine, maar hoe zit dat na 20 jaar? Ik vond deze onverprutste rode met gouden wielen uit '99 en jullie ervaringen bleken allemaal waar: Alle aansluittuutjes van het koelsysteem waren ingevreten en ik was er net op tijd bij. Maar eigenlijk was dat het ook.

De rest was onderhoud en voor de zekerheid maar een nieuwe riem erom gedaan. Achterschokbreker van YSS via Noud bevalt prima en de Pan leg ik rustig op 1 oor in een lange bocht. Pan European, in 1 woord: Heerlijk!

Featured Replies

Welkom op het forum Boudewijn. Zijn zeer veel eerste generatie Pans (1990-1994) die nog vrolijk door tuffen hoor zelfs na 30 jaar. Ook zijn er ST1100's met enorm hoge kilometer standen. Zolang de motor goed wordt bijgehouden zijn ze zeer betrouwbaar en bijna onverwoestbaar. Rubbers vergaan bij alle motoren na verloop van tijd. Het model heeft wat bekende punten maar ja,... welk voertuig heeft dat nu niet? Spatlapje er op en de achterbrug + uitlaat af en toe inspecteren helpt.

 

Wens je ontzettend veel plezier met jouw nieuwe aanwinst en het forum. Hou vooral de juiste kant boven dan is ie ook niet zo zwaar.

Welkom Boudewijn en heel veel plezier op dit forum en met je bordeaurode ST1100 uit 1999. Er zijn er meer met een bordeauxrode ST1100. Die van mij uit 2001 staat vooraan! Groeten, DuinPan uit Haarlem

 

20210619_182404TDTWaffie.jpg.7bc408a170cc033f63bdb6554d7040ca.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Important Information

koekje ? wel twee handen aan het stuur We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.