Jump to content

Begin ik met de geluidskwaliteit, die is subliem zeker met de JBL speakers.

Batteryverbruik is ook zeer laag, goed dus.

Montage is uitstekend en duurzaam...de plakkers laten niet los. Jammer dat die niet los verkrijgbaar zijn alleen icm de grondplaat...kost 9 euro per helm.

Maar.....aan alle goed komt een einde.

De beoogde spraakaansturing is bagger, ik spreek vloeiend Engels daar kan het niet echt aan liggen. Daarnaast is het belachelijk om te roepen..hey cardo intercom on.... dan ben ik al weer 100 meter verder, zeker als het systeem niet 100% failsafe is.

Verder, binnen 1 jaar zijn nu al twee microfoons vervangen. Zij veroorzaken het zgn not avaible probleem. Dwz de duo kan mij niet meer oproepen, ik haar wel. Het geluid is er maar het lijkt alsof er geen contact meer is dat aangeeft dat de 2e set aanwezig is.

Ter info we gebruiken VOX ipv natural voice.

Het connecten met allerlei apparatuur, gaat wel maar je moet wel de juiste volgorde hanteren...lastig dus. Bij toepassen van zowel navigatie TT, android telefoon en een tweede rijder wordt het spannend als je ook nog verkeersupdates automatisch laat lopen.

Het kan allemaal....maar eenvoudig is het niet echt. Het komt wel eens voor dat de navigatie stem hakelt of helemaal ermee stopt.

Reset TT en alles is weer goed. Lastig als je net in een stad rijdt.

De overige bediening per hand gaat super, knoppen zijn goed voelbaar door de handschoen.

Intercom, in vox stand werkt het systeem uitstekend...ik hoef maar ff te fluiten of blazen en de com is open. Microfoon is zeer nauw, je moet echt dat ding voor je mond hebben. Voordeel...nauwelijks last van windruis.

Zelfs met open scherm en rijsnelheid van 100 km kun je goed verstaanbaar communiceren. En dat is toch wel een giga voordeel van de set.

 

Zou ik de cardo weer kopen...ja

Maar 2 microfoons defect binnen 1 jaar vind ik niet getuigen van kwaliteit.

Featured Replies

Jan, zou het een maandagochtend-exemplaar kunnen zijn? (qua microfoons…)

Ik heb ook een Cardo-setje en alles werkt al perfect vanaf een jaar of vier geleden.

TomTom, muziek via Spotify, conversatie met passagiere en de mobiele telefoon gaan top.

Heb niet de JBL speakers, maar de standaard luidsprekertjes voldoen prima (al heb ik geen vergelijk)

Ik ben verder net zo tevreden als jij, alles werkt naar behoren en batterij gaat idd heel lang mee!!!

Ik heb een denk ik de gardo g4 duo set al 10 jaar.

Het enige wat kapot ging is de silicone bescherming die over de toetsen zit.

2 jaar geleden voor 40 euro bij de importeur een g4 kunnen kopen.

De batterij is ook nog de origineel.

Ze werken perfect.

Enig wat wel slijt, zijn de wind vanger over de microfoon.

  • Author

Jan, de cardo setjes zijn het probleem niet.

Het zijn de microfoons die de storing veroorzaken.

Misschien specifiek de JBL versies.

Voor de rest is cardo uitstekend, ben er zeer content over.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Important Information

koekje ? wel twee handen aan het stuur We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.